Adrasan Konaklama Önerisi

Adrasan Konaklama Önerisi

Akdeniz manzarasına karşı, doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenlerin sık sık uğradığı bir bölge olan Adrasan yeni misafirlerini bekliyor. Eski adıyla Çavuşköy olan Adrasan, Kumluca ilçesine bağlı harika bir doğa güzelliğine sahiptir. Ayrıca Dünya genelinde oldukça meşhur olan Likya Yolu üzerinde yer almaktadır. Yaklaşık 2 kilometrelik harika bir plaj alanına da ev sahipliği yapan Adrasan, Beydağları’na yaslanmış çam ağaçları ile ferah bir tatil deneyimi kazanmanıza imkan sağlamaktadır.

Akdeniz’in en güzel sahilleri arasında yer alan Adrasan, sit alanı olarak bilinmektedir. Tarihi Likya Yolu üzerinde bulunan Adrasan, çocuklu ailelerin yanı sıra, arkadaş grupları için de verimli vakit geçirilebilecek uygun alanlar bulunmaktadır. Yaz sezonunda bile gözü rahatsız etmeyen sakin bir kalabalığı olan Adrasan, kış sezonunda ise oldukça sessiz ve sakindir. Adrasan’ı keşfetmek için geç kalmayın…

Adrasan Konaklama Önerisi

Adrasan’a geldiniz ya da Adrasan’a gelme planı yapıyorsunuz ancak konaklama hakkında bilginiz yok ise Şirinler Camping kapısını sonuna kadar açacaktır. Adrasan kamp yerleri ve Adrasan bungalov evleri arasında bulunan tesis içerisinde; bambu ev ve çadır kamp alanı bulunmaktadır. Ayrıca çadır kiralaması imkanı da bulunmaktadır. Antalya bungalov evleri denildiğinde paylaşılan işletme içerisinde doyasıya vakit geçirebilirsiniz. En güzel Antalya kamp yeri seçeneklerinden bir tanesi sizi beklemektedir. Erken rezervasyon avantajını kaçırmanızı istemeyiz…

Adrasan Ulaşım Bilgisi

Adrasan’a ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs, taksi veya şahsi araçlar Adrasan’a ulaşımda kullanacağınız ulaşım araçları olacaktır. Antalya – Kumluca ve Kumluca – Antalya arası hizmet veren otobüsler, günün belirli saatlerinde Antalya Otogarı’ndan hareket etmektedir. Yol üzerinde Adrasan sapağında inebilirsiniz. Kumluca – Ulupınar arasında Adrasan yol ayrımı bulunmaktadır. Adrasan sapağında iner inmez, Adrasan’a giden taksilere binebilirsiniz. Bu şekilde pratik ve hızlı şekilde Adrasan’a ulaşmış olacaksınız. Dileyenler Adrasan yol üzerinde otostop çekebilir. Likya Yolu üzerinde yer alan Adrasan, otostop kültürünün oldukça yaygın olduğu bir bölgedir.

Kendi aracınızı kullanarak ya da araç kiralaması yaparak, Adrasan’a gitmek isterseniz; Antalya – Kumluca güzergahı üzerinden Adrasan’a ulaşabilirsiniz. Kemer ve Ulupınar’ı geçtikten sonra, Kumluca’ya varmadan yol üzerinde sol tarafta Adrasan yol ayrımı bulunmaktadır. Adrasan sapağından döndüğünüzde, 8 ile 10 kilometre kadar yapacağınız yolculuk, sizi Antalya’nın en güzel bölgesi Adrasan’a ulaştırmış olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?